Na początek…

Czy często zdarza się wam wstawać 2h przed rozpoczęciem szkoły i spóźniać się na lekcje? Co zajmuje nam, dziewczynom, najwięcej czasu? Wydaje mi się, że każda z was stoi przed szafa pełna ubrań i nie wie, co na siebie włożyć. Chyba każda dziewczyna ma taki problem, włącznie ze mną oczywiście.
O czym właściwie będzie ta stronka? Hmmm… Myślę ze będzie to po prostu zbiór moich pomysłów na codzienny ubiór. Tak, wiem, jest dosłownie 1000000 blogerek modowych, ale wydaje mi się, że ponad połowa z nich to osoby powyżej osiemnastego roku życia. Co w związku z tym? Podobają mi się ich stylizacje i ubrania, ale jak miałabym się tak ubrać do szkoły to myślę, że moi znajomi dziwnie by się na mnie popatrzyli i stwierdziliby ze pożyczyłam ubrania od mamy lub cioci. Ja sama czułabym się też w nich źle.

Chyba się trochę rozpisałam jak na pierwszy post… Po prostu zachęcam was do wejścia raz na jakiś czas na tą stronkę. Może akurat znajdziecie jakieś cenne porady dotyczące ubioru i znajdziecie coś, co wam się spodoba. Nie mówię oczywiście, że będziecie zachwyceni wszystkimi moimi pomysłami, bo w końcu każdy ma swój własny styl.

A i jeszcze jedno zapomniałam się przedstawić! Właściwie to moim pomysłem jest podawanie wam w każdym poście po jednej informacji o mnie.

To do zobaczenia! Mam przynajmniej taką nadzieję